Pagrindinis meniu

Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugija

VIRTUALUSIS ARCHYVAS

   


Pasvalio Šv. Jono Krikštytojo parapijos
 jungtuvių įrašai 151-200 (1697-1729 m.)

 

151

30.

Laurentius Mikałoiunas de Raguwie et Sophia Pragulicia de Poswola

Ioannes Wercinski de Poswol

152

X.17.

Stanislaus Tripułaytis de Tetirwiny et Eua Sargaycia de Wizori

Stanisłaus Trypony de Tetirwiny 9

153

24.

Mathias Szukienas de Momelanae et Eua Kiznaycia de Szymance

Casimirus Margionis de Momełanæ

154

24.

Giergius Kuktanis de Naciuny et Agata Stanisłowaycia de Poswola

Petrus Wincunas de Wobiliszki

155

24.

Paulus Grigonis de Girniuny et Elisabetha Burbulicia

Giergius Indrulunas omnes ibidem

156

24.

Iosep[h]us Matickunas de Widugire et Catharina Ioaycia

Casimirus Stanisłowonis de Widugire

157

24.

Stanislaus Narodzewicz de Poswola Barbara Vidua

Casimirus Kudłenas o[mn]es ibidem

158

30.

Michael Dawidowicz de Poswola et Dorotha Vidua

Ioanes Lewicki o[mn]es de Poswola

159

30.

Ioannes Ciwilis de Poswola et Dor[o]tha Awizelowna

Iosephus Spraga o[mn]es ibidem

160

30.

Paulus Martinonis de Naczany et Anna Winciucia

Laurentius Giergienas de Naczany

161

30.

Abertus Bałciunas de Ruszkiele Dorotha Indrulicia de Poswola

Michael Ponaytis de Raszkiele

162

XI.4.

Paul Gudlnas cum Elisabetha Grygaycia de Szymanie

Ioannes Szymaytis de Girsudy

163

7.

Stephanus Kryksztanaytis de Gruże et Agata Rukaycia

Tthodrus Tyszko o[mn]es de Gruże 9 v.

164

14.

Mathias Szarkunas et Sophia Płuwulicia

et Ioanes Błekas o[mn]es de Poswola

165

14.

Paulus Iakuciunas de Parwałki et Dorotha Czapaycia de Nare

Petrus Iononis de Ciudiale

166

14.

Giergius Rudakienas de Żedeykiele et Heduiga Spiutkycia de Papiwesu

Stanislaus Mikałoiunas de Żedeykiele

167

21.

Stanislaus Pawloskis et Catharina Zbolitowska

Giergius Masądowicz o[mn]es ibidem de Poswola

168

21.

Stanislaus Maynenas Ragowce Anna Matulicia

Nicolaus Puniunas o[mn]es de Raguwce

169

25.

Martinus Swernaytis de Medni et Anastisia de Grisudy

Andreas Ławrinowicz de Poswola

170

25.

Casimirus Putris de Skierelie Sopphiæ Palulicia de Tołoczkany

Satanislasus Skisciunas de Skiranie

171

25.

Batholomes Szymaytis de Tytkany et Ragina Adomaycia de Szwukszany

Ioanes Kuprewicz de Titkany

172

27.

Casimirus Matuzaytis de Parwałki et Catharina Iodaycia de Tetirwiny

Dauid Iakucionys de Perwałki

173

27.

Thomas Powiłonis de Nare et Anastasia Casulicia de Raguwie

Christophorus Grigonis de Nare

174

27.

Bahlomeus Muchowski et [užterliota mažaraščio] Wolberkowna

Casimirus Kalkis omnes ibidem de Poswola

175

1701.
I.8.

Iacobus Szymaytis de Titkany et Dorthea Petraycia Nare

Ioannes Ciupłaytis de Titkany 10

176

8.

Stephanus Szymalonis de Szunkiszki et Elisabeth Pipinaycia

Iosephus Leparskas de Szunkiszki

177

8.

Mathias Urbanowicz et Anną Mozuchnowna

Ioannes Kownacki omnes ibidem de Poswolu

178

16.

Casimirus Iozenas isz Migoniu et Marta Żąsinaycia de Szymance

Christophorus Maksztikas de Szymance

179

16.

Casimirus Puwesunas de Migany et Felix Matulicia de Syndruny

Bartholomeus Pawkscionis de Syndruny

180

16.

GD Petrus Tołoczko z Pogirnup et GD Elisabeth Micewiczowna z Dobuż

 

181

16.

Stanislaus Oguienas de Parwałki et Christina Stanisłowaycia de Te[ti]rwiny

Dauid Godonis de Te[ti]r[w]iny

182

16.

Ioanes Puwesunas de Szymane et Magdalena Morkucia de Skirance

Giergius Bindza de Sodeliszki

183

II.8.

Casimirus Iakubonis cum Sophia Matuzayczia de Posuol

testes Casimirus Kudłenas de Posuol

184

5.

Petrus Gaydelonis de Popiwesie et Catharina Graycicia de Szunkiszki

Ioanes Wołotkiewicz de Popiwesie 10 v.

185

5.

Nicolaus Norucionis de Putre et Elisabetha Kazulicia de Naczany

Batholomeus Kierszalonis de Putre

186

5.

Michael Martinonis de Roguwie et Christina Widua de Poswola

Gieorgius Iocubonis de Roguwie

187

IV.3.

Samuel Balułenas de Naczany et Felixi Waytekucia de Nare

Adam Grigonis de Naczany

188

3.

Michael Węckunas de Sindruny et Sophia Szczęsnaycia de Sindruny

Dauid Moteiunas de Sindruny

189

17.

Andreas Nurka de Miesteliszki et Helena vidua

Ioannes Brzozowski omnes ibidem

190

24.

Stephanus Matonis de Szunkiszki et Christina Grayciucia

Giergius Leparskonis omnes ibidem

191

13.

Melcher Iononis de Kirdany et Catharina Blachowskaycia de Staczuny

Thomas Badas de Kirdany

192

13.

Ioannes Markunas de Szunkiszki et Hedugis Tripułaycia de Tetiriny

Stephonas Morkunas de Szunkiszki 11

193

V.14.

Albertus Kliwionis de Rymkuny et Magdalena Witaycia de Rimkuny

Iosephus Norbutonis de Rymkuny

194

29.

Andreas Łukasiunas de Witorty et Heduiga Łengwaniucia de Poswole

Adam Kondrotunas de Ustuki

195

VI.6.

Albertus Ciapenas de Roguwie et Eua Pranaycia de Rogu[w]ie

Adamus Maynenas omnes ibidem

196

19.

Nicolaus Mickuytis de Tytkany et Sophia Dowidaycia de Titkany

Ioannes Iurgaytis de Tytkany

197

19.

Nicolaus Iudkonis de Girniuny et Helisabetha vidua de Dwaronis

Petrus Zahorioszunas

198

26.

Samuel Winckunaytis et Magdlena Stasulicia

Stanislaus Kazutenas omnes de Sendruny

199

29.

Stanislaus Iakubonis cum Iohanna Kaziuczia

Gaspar Zakonis de Poieszmianie

200

29.

Ioannes Kazułenas de Raguwie Dorothea z Ustuk

Ioannes Matułenas